Labolatorium designu! Maison Nw, Paris.

Maison Nw znajduje się w pobliży Paryża, w mieście Saint-Quen. Miejscowość graniczy z północnymi dzielnicami Paryża. Jest to typowa dzielnica mieszkalna i sypialniana. Tereny wokół biura zajmują osiedla tanich budynków mieszkalnych. W okolicy znajduje się również cmentarz oraz wiekowy park z kasztanowcami. Biuro Maison NW zostało urządzone w siedzibie dawnej drukarni, wzniesionej w 1950 roku. Przestrzeń została przekształcona w 9 pomieszczeń warsztatowych rozmieszczonych na 3 poziomach.

Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-03

Maison NW to studio, warsztat i dom Nathalie Wolberg – architekta. Jest również laboratorium w którym sprawdza się codzienne walory użytkowe dla nowych form, wynalazków i zaprojektowanych przedmiotów. Dzięki eksperymentom udaje się odkryć całkiem nowe koncepcje wnętrz oraz powierzchni domowych i biurowych.

Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-02

Siłą napędową dla nowych projektów jest chęć wychodzenia poza ramy i tworzenia, testowania i wdrażania form i wzorów które lepiej sprawdzałyby się w codziennym użytkowaniu. Byłyby przyjaźniejsze dla użytkownika i odzwierciedlały jego osobowość. Projektanci poszukują dysfunkcji i dzięki swoim projektom próbują nim zaradzić.

Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-09

Maison Nw to nie tylko skarbnica pomysłów. To przede wszystkim spełnienie dla projektantów którzy mogą w tym miejscu tworzyć, spełniać swoje pragnienia i naprawiać otaczającą rzeczywistość. To nie tylko eksperymentalny plac boju ale również skarbnica trendów i świeżych pomysłów. Z pewnością warto przemycić kilka koncepcji do wnętrz biurowych!

Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-11

Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-04

Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-05

Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-06

Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-07

Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-08
Maison-NW-by-Nathalie-Wolberg-Saint-Ouen-France-10

źródło: retailblog.net

więcej inspiracji na: www.magazynoffice.pl

Reklamy